Y078529K9000T0L
MFR.Part #
Y078529K9000T0L
JLCPCB Part #
C1477869
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 29.9kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors