Y006239K0000V9L
MFR.Part #
Y006239K0000V9L
JLCPCB Part #
C1493082
Description
-55℃~+125℃ 39kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS