Y40234K00000T9R
MFR.Part #
Y40234K00000T9R
JLCPCB Part #
C3976982
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS