ROX8J24K
MFR.Part #
ROX8J24K
JLCPCB Part #
C3440453
Description
-55℃~+200℃ 24kΩ 8W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS