Y078590K9000B9L
MFR.Part #
Y078590K9000B9L
JLCPCB Part #
C1485703
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90.9kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS