ERC55101K00DEEK500
MFR.Part #
ERC55101K00DEEK500
JLCPCB Part #
C3416490
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 101kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS