Y0101100K000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0101100K000V9L
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W ±0.005% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS