Y0096907R500T9L
MFR.Part #
Y0096907R500T9L
JLCPCB Part #
C3519695
Description
-55℃~+125℃ 200mW 907.5Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS