BZX384B3V3-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B3V3-G3-18
JLCPCB Part #
C6474699
Description
200mW 3.3V 5uA@1V 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS