Y0014100R000T19L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0014100R000T19L
JLCPCB Part #
C1472252
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 200mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS