Y0096511R000T0L
MFR.Part #
Y0096511R000T0L
JLCPCB Part #
C3433317
Description
-55℃~+125℃ 200mW 511Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors