Y00143K40000T0L
MFR.Part #
Y00143K40000T0L
JLCPCB Part #
C3388094
Description
-55℃~+125℃ 200mW 3.4kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors