Y0096511R000Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0096511R000Q0L
JLCPCB Part #
C1470064
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 200mW 511Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors