Y001413K0000T0L
MFR.Part #
Y001413K0000T0L
JLCPCB Part #
C1466716
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 200mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors