Y007565K0000B9L
MFR.Part #
Y007565K0000B9L
JLCPCB Part #
C1463987
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 65kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS