Y007575K0000B9L
MFR.Part #
Y007575K0000B9L
JLCPCB Part #
C1462713
Description
-55℃~+125℃ 300mW 75kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS