T73YE104KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T73YE104KT20
JLCPCB Part #
C6278761
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS