Y007564K0000B9L
MFR.Part #
Y007564K0000B9L
JLCPCB Part #
C1463998
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 64kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS