Y006296R0900T9L
MFR.Part #
Y006296R0900T9L
JLCPCB Part #
C1477972
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 96.09Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS