Y006296R0000V9L
MFR.Part #
Y006296R0000V9L
JLCPCB Part #
C1496397
Description
-55℃~+125℃ 600mW 96Ω ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS