Y006296R0000T9L
MFR.Part #
Y006296R0000T9L
JLCPCB Part #
C1478123
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 96Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS