Y16251K02000Q23W
MFR.Part #
Y16251K02000Q23W
JLCPCB Part #
C4344474
Description
-55℃~+150℃ 1.02kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS