Y0062400R000D9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062400R000D9L
JLCPCB Part #
C1465180
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS