Y07856K81000B9L
MFR.Part #
Y07856K81000B9L
JLCPCB Part #
C1468183
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.81kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS