Y0062420R000D9L
MFR.Part #
Y0062420R000D9L
JLCPCB Part #
C1467634
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 420Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS