Y00623R15000B9L
MFR.Part #
Y00623R15000B9L
JLCPCB Part #
C1481104
Description
-55℃~+125℃ 3.15Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS