HVR6800003603JAC00
MFR.Part #
HVR6800003603JAC00
JLCPCB Part #
C19375875
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS