Y006238K3000B9L
MFR.Part #
Y006238K3000B9L
JLCPCB Part #
C1476498
Description
-55℃~+125℃ 38.3kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS