Y006230K0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006230K0000B9L
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS