Y162510K0000F0W
MFR.Part #
Y162510K0000F0W
JLCPCB Part #
C4010611
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount