Y00622K50000A9L
MFR.Part #
Y00622K50000A9L
JLCPCB Part #
C1474941
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS