Y00622K50000T9L
MFR.Part #
Y00622K50000T9L
JLCPCB Part #
C1477315
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS