CRCW0603118RFKEA
MFR.Part #
CRCW0603118RFKEA
JLCPCB Part #
C2079867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS