Y00622K10000V9L
MFR.Part #
Y00622K10000V9L
JLCPCB Part #
C1484727
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS