Y006225K0000V9L
MFR.Part #
Y006225K0000V9L
JLCPCB Part #
C1487179
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS