M55342E11B100BRTI
MFR.Part #
M55342E11B100BRTI
JLCPCB Part #
C4107263
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount