MAL209436471E3
MFR.Part #
MAL209436471E3
JLCPCB Part #
C1497980
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330mΩ@120Hz 400V 470uF 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS