Y006224K5000T0L
MFR.Part #
Y006224K5000T0L
JLCPCB Part #
C1485733
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 24.5kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors