Y00622K49000T0L
MFR.Part #
Y00622K49000T0L
JLCPCB Part #
C1477460
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors