TNPU060346K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU060346K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4079254
Description
-55℃~+125℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS