Y00752K70000B9L
MFR.Part #
Y00752K70000B9L
JLCPCB Part #
C1467173
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS