Y00621K82000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00621K82000T9L
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS