Y000774K1000A0L
MFR.Part #
Y000774K1000A0L
JLCPCB Part #
C1477119
Description
-55℃~+125℃ 600mW 74.1kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors