DZ23C36-E3-08
MFR.Part #
DZ23C36-E3-08
JLCPCB Part #
C6234325
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@27V 300mW 36V 90Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS