Y00621K50300T0L
MFR.Part #
Y00621K50300T0L
JLCPCB Part #
C1479864
Description
-55℃~+125℃ 1.503kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors