Y00621K50600T0L
MFR.Part #
Y00621K50600T0L
JLCPCB Part #
C1479850
Description
-55℃~+125℃ 1.506kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors