Y006211K8000T0L
MFR.Part #
Y006211K8000T0L
JLCPCB Part #
C1482687
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors