CCR133RKTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CCR133RKTB
JLCPCB Part #
C1411542
Package
Plugin
Description
-40℃~+200℃ 1W 33Ω Ceramic Resistor ±10% ±1300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS