Y006217K5000T0L
MFR.Part #
Y006217K5000T0L
JLCPCB Part #
C1477651
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 17.5kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS