Y006211K4000Q0L
MFR.Part #
Y006211K4000Q0L
JLCPCB Part #
C1477419
Description
-55℃~+125℃ 11.4kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors